Partner logistyczny Konferencji

Dzień dobry!

Chcielibyśmy przedstawić partnera logistycznego Konferencji, który zapewni najwyższą jakość materiałów dystrybuowanych wśród uczestników Konferencji – „Drukarnię w Oficynie”.

„Drukarnia w Oficynie” istnieje od 29 lat i mieści się w Warszawie przy ul. Kredytowej 4. Jej domeną jest profesjonalna i szybka obsługa firm. Wyróżnia się na rynku jakością i terminowością usług. Wychodzi z założenia, że klient niezadowolony to klient stracony.

Głównie drukuje pełne pakiety dla firm, począwszy od biletów wizytowych, poprzez papiery firmowe, koperty, ulotki, teczki, segregatory, foldery, plakaty, raporty, druki samo kopiujące, druki numerowane i perforowane, broszury, identyfikatory z oprawą i smyczami, notesy i bloczki firmowe oraz naklejki i etykiety samoprzylepne.

Drukarnia gwarantuje szybkie wykonanie materiałów konferencyjnych i szkoleniowych w oprawach miękkich i twardych wraz z płytą CD z nadrukiem. Wykonuje również wszelkiego rodzaju druki ozdobne takie jak: dyplomy, certyfikaty, karty okolicznościowe i świąteczne, kalendarze, zaproszenia itp. zawierające tłoczenia, złocenia jak również sztancowanie w dowolnych kształtach. Ponadto, realizuje zamówienia na segregatory, okładki twarde do prezentacji, podkładki sztywne z klipsem, teczki z zamknięciem magnetycznym, oprawy twarde z pokryciem materiałowym z tłoczeniami i złoceniami na gorąco, oraz wszelkiego rodzaju torby papierowe foliowane z nadrukiem dwustronnym.

Zapraszamy na stronę internetową „Drukarni w Oficynie” : http://www.dwo.com.pl/pl/

Wszyscy partnerzy Konferencji znajdują się w zakładce Partnerzy.

ELSA Warszawalogo_drukarnia_w_oficynie